Loading...
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 526,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Vysoko koncentrované tekuté farbivo z radu Aqua Blend renomovanej značky Color Mill. Farbiaci prostriedok novej generácie na vodnej báze, ktorý umožňuje vytvoriť dokonalé pečivo pri minimalizovaní rizika poškodenia a praskania hotových výrobkov a dekorácií. Určené pre tukové hmoty — ideálne na farbenie makrónok, pusiniek, cukrárskych hmôt, krémov, ganache, želé, nápojov a pod. Vďaka vysokej tónovacej sile dosiahnete intenzívne a živé farby aj pri malom dávkovaní. Pred prvým použitím prepichnite ochrannú fóliu, uzavrite nádobu a pretrepte pre správne premiešanie. Pre ešte lepší výsledok nechajte po pretrepaní farbivo 8–10 hodín odstáť. Vegánsky produkt, bez alergénov a bez sladidiel. Potravinárske farbivá Color Mill sú produkty najvyššej kvality.

Objem

Balenie obsahuje: 20 ml

Zloženie produktu

voda, farbivo (E102*, E133), emulgátory (E433, E405), zahusťovadlo (E418) a konzervačné látky (E211, E202). *môže mať škodlivý vplyv na činnosť a pozornosť detí

Krajina pôvodu

Austrália

Ďalšie informácie

Farba zelená
Zástupca výrobcu v EÚ
CakeSupplies
Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobná spoločnosť
Colour mill
158 Princes Highway NSW 2527
hello@colourmill.com.au
www.colourmill.com.au

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná čierna


8,90 €
44.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, námornícka modrá


8,50 €
42.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová


8,20 €
41 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, fialová

Olejová farba Purple, vysoko koncentrovaná Colour Mill. Balenie 20 ml.

9,10 €
45.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks